O nas

img (4)Firma Mik-Mag prowadzi wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem. Zapewniamy montaż reklam, banerów i wyklejanie billboardów. MIK-MAG świadczy usługi specjalistycznym sprzętem do prac na wysokości. Inwestujemy w narzędzia oraz maszyny najlepszych producentów, dlatego sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu zleceniu. Oferujemy profesjonalne usługi podnośnikami koszowymi na podwoziach samochodowych. Prowadzimy wynajem podnośnika wraz z operatorem.

Podnośniki wynajmujemy zarówno w systemie godzinowym, jak i dniówkowym. Hydrauliczne podnośniki montażowe (koszowe) samochodowe są to dźwignice zdolne do przemieszczania pionowych platform roboczych. Dbamy o regularne przeglądy techniczne naszych maszyn. Każda usterka jest na bieżąco eliminowana.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz z przedsiębiorstwami o różnych profilach działalności: energetycznymi, budowlanymi, reklamowymi, filmowymi, zajmującymi się wycinką i konserwacją drzew itd. Oferujemy konkurencyjne ceny i wykwalifikowaną obsługę operatorską naszych podnośników.

Nasze podnośniki koszowe sprawdzą się zarówno na zatłoczonych ulicach, jak i w miejscach o utrudnionym dostępie. Dzięki dbałości o jakość świadczonych usług stale budujemy zaufanie i uznanie naszych Klientów.